ÁČKO – Kohoutovice 14.00
BÉČKO – Šatov „B“ 17.00
ÁČKO – Kohoutovice 14.00
BÉČKO – Šatov „B“ 17.00
Přímětice „A“ – M.Krumlov „A“ 14.30
Hl.Mašůvky – Přímětice „B“ 17.30
Přímětice „B“- H.Kounice „A“ 17.30
Přímětice“A“ – Jevišovice/Mikulovice „A“ 17.30
Přímětice „B“- Hevlín 17.30
SOBOTA :
ÁČKO – Pohořelice 11.00
BÉČKO – Chvalovice 14.00
SOBOTA :
Pavlice – BÉČKO 10.15
NEDĚLE :
FK Znojmo – ÁČKO 10.15
Dorost:
Přímětice/Jevišovice – Jaroslavice/Hevlín 13.30 (Jevišovice)
Žáci st.:
Přímětice/Jevišovice – Micmanice/Slup 11.00 (Jevišovice)
SOBOTA :
ÁČKO – Jevišovice 11.30
BÉČKO – Blížkovice „B“ 14.30
Žáci st.:
Miroslav – Přímětice/Jevišovice 12.00 (Hřiště Miroslav)
Žáci ml.:
Přímětice/Jevišovice – Mramotice/Olbramovice 09.00 (Hřiště Přímětice)
NEDĚLE :
Dorost:
H.Kounice – Přímětice/Jevišovice 13.00
Přípravka st.:
Přímětice – Mramotice/Olbramkostel 10.00 (Hřiště Přímětice)
Přímětice – Mramotice/Olbramkostel 11.00 (Hřiště Přímětice)
SOBOTA :
Dyje – BÉČKO 15.00
Přípravka ml.:
Přímětice/Hl.Mašůvky – 1.SC Znojmo 10.00 (Hřiště Přímětice)
Přímětice/Hl.Mašůvky – 1.SC Znojmo 11.00 (Hřiště Přímětice)
NEDĚLE :
Svratka Brno – ÁČKO 12.00
Dorost:
Přímětice/Jevišovice – Únanov 13.30 (Hřiště Mikulovice)
Žáci st.:
Přímětice/Jevišovice – Šatov 11.00 (Hřiště Mikulovice)
Žáci ml.:
Blížkovice – Přímětice/Jevišovice 13.30 (Hřiště Blížkovice)
Přípravka st.:
Pavlice – Přímětice 10.00 (Hřiště Pavlice)
Pavlice – Přímětice 11.00 (Hřiště Pavlice)
SOBOTA :
ÁČKO – Kohoutovice 12.00
BÉČKO – Štítary 15.00
Dorost :
Olbramovice/Jezeřany – Přímětice/Jevišovice 12.30
NEDĚLE :
Žáci st.:
Hrádek – Přímětice/Jevišovice 12.30
Žáci ml.:
Přímětice/Jevišovice – Únanov 10.00 (Hřiště Mikulovice)
Přípravka st.:
Přímětice – Suchohrdly 10.00 (Hřiště Přímětice)
Přímětice – Suchohrdly 11.00 (Hřiště Přímětice)
Přípravka ml.:
Hrádek – Přímětice/Hl.Mašůvky 10.00 (Hřiště Hrádek)
Hrádek – Přímětice/Hl.Mašůvky 11.00 (Hřiště Hrádek)
PÁTEK :
Žáci ml.:
Práče/Oleksovice – Přímětice/Jevišovice 17.30 (Hřiště Práče)
NEDĚLE :
Únanov – ÁČKO 15.30
Šatov – BÉČKO 15.30
Dorost:
Přímětice/Jevišovice – Štítary 13.30
Žáci st.:
Přímětice/Jevišovice – Dobšice/Suchohrdly 11.00 (Hřiště Přímětice)
Přípravka st.:
Jevišovice – Přímětice 10.00 (Hřiště Jevišovice)
Jevišovice – Přímětice 11.00 (Hřiště Jevišovice)
Přípravka ml.:
Přímětice/Hl.Mašůvky – Tasovice 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)
Přímětice/Hl.Mašůvky – Tasovice 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)
Dne 23.9. od 17:00 se koná na hřišti TJ Sokol Přímětice akce Můj první gól, která je zaměřená na začínající mladé fotbalisty a fotbalistky. Hráči si mohou na různých stanovištích vyzkoušet své fotbalové dovednosti za dohledu trenérů TJ Sokol Přímětice. Občerstvení i věcné ceny pro každého účastníka zajištěny.
SOBOTA:
ÁČKO – Višňové 12.30
BÉČKO – Vrbovec/Dyjákovičky 15.30
Dorost:
Jaroslavice/Hevlín – Přímětice/Jevišovice 13.00
Žáci st.:
Prosiměřice/Práče – Přímětice/Jevišovice 13.00
Žáci ml.:
VOLNO
NEDĚLE :
Přípravka st.:
Přímětice – Štítary 10.00 (Hřiště Přímětice)
Přímětice – Štítary (Hřiště Přímětice)
Přípravka ml.:
M.Krumlov – Přímětice/Hl.Mašůvky 10.00 (Hřiště M.Krumlov)
M.Krumlov – Přímětice/Hl.Mašůvky 11.30 (Hřiště M.Krumlov)
Přípravka st.:
Přímětice – FK Znojmo 16.00 (Hřiště Oblekovice – pátek 13.9.2019)
Přímětice – FK Znojmo 17.00 (Hřiště Oblekovice – pátek 13.9.2019
SOBOTA:
Přibice – ÁČKO 16.00
Žáci ml.:
Mramotice/Olbramkostel – Přímětice/Jevišovice 14.00
NEDĚLE :
Dyjákovice – BÉČKO 16.00
Dorost :
Přímětice/Jevišovice – H.Kounice 14.15 (Hřiště Přímětice)
Žáci st.:
Přímětice/Jevišovice – Mramotice/Olbramkostel 11.45 (Hřiště Mikulovice)
Přípravka ml.:
Přímětice/Hl.Mašůvky – Hostěradice 10.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)
Přímětice/Hl.Mašůvky – Hostěradice 11.00 (Hřiště Hl.Mašůvky)
SOBOTA :
ÁČKO – Tuřany 13.00
BÉČKO – Micmanice 16.00
Dorost:
Únanov – Přímětice/Jevišovice 13.30
Přípravka st.:
Starý Petřín/Vranov – Přímětice 10.00 (Hřiště Starý Petřín)
Starý Petřín/Vranov – Přímětice 11.00 (Hřiště Starý Petřín)
NEDĚLE :
Žáci st.:
Přímětice/Jevišovice – Štítary 13.00
Žáci ml.:
Přímětice/Jevišovice – Blížkovice 10.00
Přípravka ml.:
FK Znojmo – Přímětice/Hl.Mašůvky 14.00 (Hřiště Oblekovice)
FKZnojmo – Přímětice/Hl.Mašůvky 15.00 (Hřiště Oblekovice)