Prosíme všechny rodiče a veřejnost, aby nově v případě potřeby kontaktovali sekretáře Marka Balona na novém telefonním čísle +420 724 288 926. Děkujeme
Rubrika: Zprávy
Pozvánka na zápasy 19.kola 22.-23.4.2023
SOBOTA:
PŘÍPRAVKA st. – FK Znojmo oranžová 09.30 a 10.30
PŘÍPRAVKA ml. (2015) – Vranov nad Dyjí 09.30 a 10.30
FK Znojmo – DOROST 10.15
Miroslav – ŽÁCI st. 14.00
NEDĚLE:
PŘÍPRAVKA ml.(2014) – Višňové 09.30 a 10.30
1.SC Znojmo – PŘEDPŘÍPRAVKA 10.00 a 10.45
Tasovice – ŽÁCI ml. 10.30
Valtrovice – BÉČKO 16.00
Rosice “B” – ÁČKO 16.30
Pozvánka na zápasy 18.kola 15.-16.4.2023
SOBOTA:
ŽÁCI ml. – Hrádek/Božice 09.00
ÁČKO – FK Znojmo 13.30
BÉČKO – Dyjákovice 16.30
NEDĚLE:
PŘEDPŘÍPRAVKA – Dobšice 10.00 a 10.45
PŘÍPRAVKA ml.(2015) – Olbramovice 09.30 a 10.30
Dobšice – PŘÍPRAVKA ml.(2014) 10.00 a 11.00
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA st. 10.00 a 11.00
DOROST – Pohořelice 12.30
ŽÁCI st. – Jaroslavice 15.00
Pozvánka na zápasy 17.kola 8.-9.4.2023
SOBOTA:
PŘÍPRAVKA st. – Blížkovice 09.30
PŘÍPRAVKA st. – Blížkovice 10.30
PŘÍPRAVKA ml. – 1.SC Znojmo bílá 09.30
PŘÍPRAVKA ml. – 1.SC Znojmo bílá 10.30
Prosiměřice – ŽÁCI st. 10.00
Tuřany – ÁČKO 10.30
Šatov “B” – BÉČKO 16.00
NEDĚLE:
Vrbovec/Dyjákovičky – ŽÁCI ml. 10.15
Dobšice – DOROST 10.15
Pozvánka na zápasy 16.kola 1.-2.4.2023
SOBOTA:
ŽÁCI ml. – Hevlín 09.00
ÁČKO – ŠATOV 13.00 (slosovatelné vstupenky)
BÉČKO – Hevlín 16.00
NEDĚLE:
PŘÍPRAVKA ml. – M.Krumlov 09.30
PŘÍPRAVKA ml. – M.Krumlov 10.30
PŘEDPŘÍPRAVKA – Dyjákovice 09.30
PŘEDPŘÍPRAVKA – Dyjákovice 10.30
DOROST – Čechie/Kahan 12.30
ŽÁCI st. – Dobšice/Suchohrdly 15.00
Pozvánka na zápasy 14.kola 18.-19.3.2023
SOBOTA:
Žáci ml. – Vedrovice 09.00
ÁČKO – Novosedly 12.00
(Slosovatelné vstupenky)
BÉČKO – Jevišovice „B“ 15.00
NEDĚLE:
DOROST – Hustopeče 12.30 (Hřiště Mramotice)
ŽÁCI st.- Šatov 15.00
Pozvánka na zápasy 1.kola 5.-6.11.2022
Pátek 4.11.2022 v 18.00
Jevišovice/Mikulovice – BÉČKO
SOBOTA:
Šatov – ŽÁCI st. 11.30
Hustopeče – DOROST 11.45
Novosedly – ÁČKO 14.00
NEDĚLE:
Vedrovice – ŽÁCI ml. 11.30
Pozvánka na zápasy 13.kola 29.-30.10.2022
SOBOTA:
PŘÍPRAVKA st. – Jevišovice/Mikulovice 09.00
PŘÍPRAVKA st. – Jevišovice/Mikulovice 10.00
PŘÍPRAVKA ml. – FK Znojmo 09.00
PŘÍPRAVKA ml. – FK Znojmo 10.00
ŽÁCI st. – Práče/Oleksovice 11.30
Višňové – ÁČKO 14.00
Micmanice – BÉČKO 14.00
NEDĚLE:
Višňové – ŽÁCI ml. 11.30
Starý Lískovec – DOROST 14.00
Pozvánka na zápasy 12.kola 22.-23.10.2022
SOBOTA :
DOROST – RAFK 11.30 (Hřiště Mramotice)
ÁČKO – Střelice 12.00
BÉČKO – Oleksovice 15.00
NEDĚLE :
Únanov – PŘÍPRAVKA st. 10.00
Únanov – PŘÍPRAVKA st. 11.00
Štítary – PŘÍPRAVKA ml. 10.00
Štítary – PŘÍPRAVKA ml. 11.00
Blížkovice – ŽÁCI st. 12.30
ŽÁCI ml. – Volno
Pozvánka na zápasy 11.kola 15.-16.10.2022
SOBOTA:
PŘÍPRAVKA st. – Vrbovec/Dyjákovice 09.00
PŘÍPRAVKA st. – Vrbovec/Dyjákovice 10.00
PŘÍPRAVKA ml. – FK Znojmo 09.00
PŘÍPRAVKA ml. – FK Znojmo 10.00
Dobšice/Suchohrdly – ŽÁCI ml. 12.30
Střelice – DOROST 15.00
Troubsko – ÁČKO 15.00
NEDĚLE:
Dyjákovice – BÉČKO 15.00
Pozvánka na zápasy 10.kola 8.-9.10.2022
Čtvrtek 6.10.2022 16.30
ŽÁCI st. – Vranov/Dyjí
SOBOTA:
ŽÁCI st. – Hrádek/Božice 09.00
ŽÁCI ml. – 1.SC Znojmo 10.30
Dobšice – PŘÍPRAVKA st. 10.00
Dobšice – PŘÍPRAVKA st. 11.00
ÁČKO – Újezd 12.30
BÉČKO – Tasovice „B“ 15.30
NEDĚLE:
Dobšice – PŘÍPRAVKA ml. 10.00
Dobšice – PŘÍPRAVKA ml. 11.00
DOROST – Prosiměřice/Miroslav 11.30
Pozvánka na zápasy 9.kola 1.-2.10.2022
STŘEDA 28.9.2022
Dobšice/Suchohrdly – ŽÁCI st. 13.30
Hevlín – ŽÁCI ml. 13.00
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA ml. 10.00
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA ml. 11.00
SOBOTA:
Miroslav – ÁČKO 15.30
Štítary – BÉČKO 15.30
NEDĚLE:
Tasovice – DOROST 10.15
PŘÍPRAVKA st. – Štítary 09.00
PŘÍPRAVKA st. – Štítary 10.00
PŘÍPRAVKA ml. – Blížkovice 09.00
PŘÍPRAVKA ml. – Blížkovice 10.00
Hostěradice – ŽÁCI ml. 13.00
Únanov – ŽÁCI st. 13.30
Pozvánka na zápasy 8.kola 24.-25.9.2022
SOBOTA:
PŘÍPRAVKA ml. – Štítary 09.00 hřiště Hl.Mašůvky
PŘÍPRAVKA ml. – Štítary 10.00 hřiště Hl.Mašůvky
ŽÁCI st. – Vranov nad Dyjí 11.00 hřiště Hl.Mašůvky
ŽÁCI ml. – Prosiměřice 10.30
DOROST – M.Krumlov 11.30 hřiště Mramotice
ÁČKO – Božice 13.00
BÉČKO – Pavlice 16.00
NEDĚLE:
Šatov – PŘÍPRAVKA st. 10.00
Šatov – PŘÍPRAVKA st. 11.00
Pozvánka na zápasy 7.kola 17.-18.9.2022
Středa 14.9. 2022 16.30 ŽÁCI ml. – Tasovice
SOBOTA:
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA ml. 13.00
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA ml. 14.00
Mramotice – BÉČKO 15.00
Přibice – ÁČKO 16.00
Chrlice – DOROST 16.00
NEDĚLE:
Jevišovice/Mikulovice – ŽÁCI st. 13.00
Šanov – ŽÁCI ml . 14.00
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA st. 14.00
FK Znojmo – PŘÍPRAVKA st. 15.00
Pozvánka na zápasy 6.kola 9.-11.9.2022
PÁTEK:
BÉČKO – Valtrovice 17.00
DOROST – FK Znojmo 16.30 hřiště Mramotice
SOBOTA:
ŽÁCI ml. – Tasovice 10.00
NEDĚLE:
PŘÍPRAVKA st. – FK Znojmo 09.00
PŘÍPRAVKA st. – FK Znojmo 10:00
PŘÍPRAVKA ml. – Dobšice 09.00
PŘÍPRAVKA ml. – Dobšice 10.00
ŽÁCI st. – Miroslav 11.30
ÁČKO – Rosice 16.30